Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
605 11 64 11 (Po-Pá/8:00-17:00)
Košík je prázdný
Začněte objednávat.

Inzerujte u Albertu

V rámci projektu Ualbertu.cz máte možnost vybírat z desítek obchodních ploch umístěných u supermarketů a hypermarketů Albert po celé ČR.

Venkovní plochy a plochy v pasáži nabízené pro krátkodobý pronájem prezentujeme s konkrétními parametry jako je výměra, povolený sortiment, možnost připojení vody a elektřiny.

Vyberte si u Albertu vhodnou obchodní plochu v termínu, který není obsazen a pronájem zde můžete současně zarezervovat i uhradit. 

Časté otázky a odpovědi

Otázka: Registrace mi připadá složitá, musím ji realizovat i při příští objednávce?

Odpověď: Registrace je jednorázová. Při budoucích objednávkách již budete využívat Váš stávající profil a proces samotné objednávky nezabere více jak pět minut.

 

Otázka: Jak přesně zpracování mé objednávky probíhá?

Odpověď: Po zadání objednávky obdržíte platební údaje na Váš email. Po připsání platby na účet Albet ČR k Vám dorazí automaticky generovaná smlouva i s fakturou. Smlouvu je nutné vytisknout a v den zahájení pronájmu se s kopií smlouvy ohlásit u vedení provozovny na informacích. 

 

Otázka: Mohu si pronájem vyřídit jinou cestou, případně zaplatit pronájem přímo na prodejně, kde hodlám pronájem realizovat?

Odpověď: Ne, veškeré pronájmy musejí být centralizovaně řešeny přes systém www.ualbertu.cz. Platba musí být realizována na účet.

 

Otázka: V systému se mi zobrazují jen 3 měsíce dopředu. Mohu si udělat objednávku na vzdálenější termín?

Odpověď: Objednávku lze udělat pouze na měsíce, které jsou vidět v systému. Tedy nelze.

 

Otázka: Kdy musí být objednávka zaplacena?

Odpověď: Vždy minimálně jeden den před započetím pronájmu. Pokud se obáváte prodlení v rámci bankovního převodu, využijte platební metodu PayU. (Dnem zaplacení se rozumí připsání úhrady na účet Albert ČR).

 

Otázka: K čemu je platební brána PayU a jak se využívá?

Odpověď: Platební brána PayU slouží k okamžitým bankovním převodům mezi účty. Můžete ji využít buď pro platbu platební kartou, nebo pro tzv. online převod. Online převod funguje na principu internetového bankovnictví a jeho výhodou je okamžité připsání prostředků na účet AHOLD (smlouvu obdržíte do 30 minut od zaplacení). Podporované banky jsou: Česká Spořitelna, Komerční Banka, Raiffeisen Bank, mBank, GE Money Bank, SBERBANK, Fio banka. 

 

 

Labartt

Labartt Services s.r.o. / Římská 12, 120 00 Praha 2, Česká republika / Tel: +420 605 11 64 11 / E-mail: properties@labartt.com

Chcete se nás na něco zeptat?

Napište dotaz do formuláře, nebo nám nechte na sebe kontakt. Ozveme se vám.